Comment by schainks
2 days ago
Our family buys a dozen eggs a week. This is costing more like $15-20/month. At hundreds of dollars per year, that's actually money to me.
2 days ago
Our family buys a dozen eggs a week. This is costing more like $15-20/month. At hundreds of dollars per year, that's actually money to me.
No comments yet
Contribute on Hacker News ↗